Jak złożyć wniosek?

Aby złożyć wniosek musisz:

  1. Załóż konto (prawy góry róg na stronie http://praktyki.mazovia.pl – „Załóż konto”. Po założeniu konta, na podany podczas rejestracji adres e-mail zostanie przesłany link aktywacyjny. Kliknij w niego, aby dokończyć rejestrację. Jeśli w ciągu kilku minut nie otrzymasz wiadomości, sprawdź skrzynkę „spam”.
  2. Zaloguj się i Złóż wniosek. Złożenie wniosku jest niezbędne, aby wziąć udział  w VII edycji programu Praktyki u Marszałka. Wysyłając zgłoszenie akceptujesz Regulamin organizacji praktyk studenckich w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Mazowieckiego w Warszawie „Praktyki u Marszałka” oraz potwierdzasz poprawność podanych danych. Wszystkie obowiązkowe pola we wniosku muszą zostać uzupełnione. Do wniosku musisz dołączyć skan lub zdjęcie podpisanego własnoręcznie Oświadczenia, które jest dołączone do regulaminu. Wniosek o przyjęcie na praktykę możesz złożyć tylko raz. Nie ma możliwości dwukrotnego użycia tego samego adresu e-mail.
  3. Przed wysłaniem wniosku dokładnie sprawdź wpisane dane, ze szczególnym uwzględnieniem dostępności terminu realizacji praktyk w wybranej komórce. Nie każda komórka organizacyjna oferuje praktykę w obu terminach! Po przesłaniu wniosku jego edycja nie będzie możliwa.
  4. O terminie dostarczenia wniosku decyduje data wpływu przesłanego wniosku na serwer – nie zostawiaj tego na ostatnią chwilę.
  5. Status swojego wniosku możesz sprawdzić po zalogowaniu na indywidualne konto klikając zakładkę „Moje wnioski”.

O kolejnych etapach rekrutacji zostaniesz poinformowany drogą elektroniczną.

W przypadku pytań lub problemów napisz do nas na adres: praktyki@mazovia.pl.

Powrót na początek strony